Os 3401 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 4.30 | 1 | |||
Opava-Komárov | 4.34 | 4.34 | 1/3 | ||
Štítina | 4.37 | 4.38 | 2 | ||
Mokré Lazce | 4.40 | 4.40 | |||
Lhota u Opavy | 4.42 | 4.42 | |||
Háj ve Slezsku | 4.45 | 4.46 | 3 | ||
Jilešovice | 4.50 | 4.50 | |||
Děhylov | 4.53 | 4.54 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 4.58 | 4.59 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 5.02 | 5.08 | 3 | ||
Ostrava-Vítkovice | 5.15 | 5.16 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 5.20 | 5.36 | 2 | ||
Ostrava-Bartovice | 5.41 | 5.41 | |||
Šenov | 5.43 | 5.43 | |||
Havířov | 5.47 | 5.48 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 5.51 | 5.52 | |||
Horní Suchá | 5.54 | 5.55 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 5.57 | 5.58 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.04 | 6.04 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök