Os 3310 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 10.22 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 10.28 | 10.30 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 10.33 | 10.33 | |||
Ostrava-Svinov | 10.37 | 10.39 | 3 | ||
Polanka nad Odrou | 10.42 | 10.43 | |||
Jistebník | 10.46 | 10.47 | 1 | ||
Studénka | 10.52 | 10.53 | 2 | ||
Hladké Životice | 10.57 | 10.57 | |||
Suchdol nad Odrou | 11.01 | 11.02 | 2 | ||
Jeseník nad Odrou | 11.05 | 11.05 | |||
Polom | 11.10 | 11.19 | 1/1 | ||
Bělotín | 11.22 | 11.23 | |||
Hranice na Moravě | 11.27 | 11.28 | 3/2 | ||
Drahotuše | 11.31 | 11.32 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 11.38 | 11.43 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 11.46 | 11.47 | |||
Prosenice | 11.49 | 11.50 | 2 | ||
Přerov | 11.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök