Os 28419 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 20.06 | 2 | |||
Bechyně zastávka | 20.10 | 20.10 | |||
Bežerovice | 20.14 | 20.14 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 20.19 | 20.20 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 20.24 | 20.24 | |||
Všechlapy | 20.27 | 20.27 | |||
Třebelice | 20.29 | 20.29 | |||
Čenkov u Malšic | 20.32 | 20.32 | |||
Malšice | 20.34 | 20.35 | 2 | ||
Libějice | 20.40 | 20.40 | |||
Slapy | 20.41 | 20.42 | 2 | ||
Horky u Tábora | 20.45 | 20.45 | |||
Tábor | 20.54 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia