Os 28318 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Slavonice | 17.01 | 1/2 | |||
Mutišov | 17.08 | 17.08 | |||
Dolní Bolíkov | 17.11 | 17.11 | |||
Peč | 17.16 | 17.16 | |||
Urbaneč | 17.20 | 17.20 | |||
Dačice město | 17.27 | 17.27 | |||
Dačice | 17.29 | 17.38 | 1/2 | ||
Malý Pěčín | 17.42 | 17.42 | |||
Velký Pěčín | 17.44 | 17.44 | |||
Slaviboř | 17.47 | 17.47 | |||
Radkov | 17.52 | 17.52 | |||
Telč-Staré Město | 17.57 | 17.57 | |||
Telč | 17.59 | 18.04 | 3 | ||
Mysliboř | 18.09 | 18.09 | |||
Sedlejov | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Hodice | 18.22 | 18.22 | |||
Třešť město | 18.25 | 18.26 | |||
Třešť | 18.28 | 18.28 | 2 | ||
Jezdovice | 18.32 | 18.32 | |||
Salavice | 18.34 | 18.34 | |||
Kostelec u Jihlavy masna | 18.38 | 18.38 | |||
Kostelec u Jihlavy | 18.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök