Os 27917 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blatná | 16.43 | 4 | |||
Tchořovice | 16.49 | 16.49 | |||
Lnáře | 16.52 | 16.53 | 2 | ||
Hradiště u Blatné | 16.55 | 16.55 | |||
Kasejovice | 16.59 | 17.01 | 3 | ||
Kasejovice zastávka | 17.05 | 17.05 | |||
Životice | 17.08 | 17.08 | |||
Kotouň | 17.11 | 17.11 | |||
Želvice | 17.16 | 17.16 | |||
Třebčice | 17.19 | 17.19 | |||
Nepomuk | 17.22 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci