Os 2612 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.15 | 4 | |||
Děčín východ | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 18.22 | 18.22 | |||
Malá Veleň | 18.26 | 18.26 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 18.31 | 18.32 | 3 | ||
Dolní Habartice | 18.35 | 18.35 | |||
Markvartice | 18.39 | 18.39 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 18.43 | 18.43 | |||
Česká Kamenice | 18.48 | 18.49 | 2 | ||
Horní Kamenice | 18.51 | 18.51 | |||
Mlýny | 18.58 | 18.59 | 3 | ||
Kytlice | 19.02 | 19.02 | |||
Jedlová | 19.08 | 19.09 | 4 | ||
Chřibská | 19.15 | 19.16 | 3 | ||
Rybniště | 19.20 | 19.21 | 3 | ||
Krásná Lípa město | 19.24 | 19.24 | |||
Krásná Lípa | 19.27 | 19.28 | 2 | ||
Rumburk | 19.34 | 19.45 | 1 | ||
Valdek | 19.51 | 19.51 | |||
Šluknov | 19.57 | 19.58 | 2 | ||
Šluknov zastávka | 20.01 | 20.01 | |||
Velký Šenov zastávka | 20.06 | 20.06 | |||
Velký Šenov | 20.09 | 20.11 | 2 | ||
Lipová u Šluknova | 20.14 | 20.14 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 20.18 | 20.19 | 2 | ||
Vilémov u Šluknova | 20.22 | 20.22 | |||
Horní Poustevna | 20.25 | 20.25 | |||
Dolní Poustevna | 20.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy