Os 22206 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 11.00 | 1/1 | |||
Kolín místní nádraží | 11.02 | 11.02 | |||
Hluboký Důl | 11.05 | 11.05 | |||
Červené Pečky | 11.09 | 11.09 | |||
Ratboř | 11.14 | 11.15 | 2 | ||
Kořenice | 11.17 | 11.17 | |||
Chotouchov | 11.19 | 11.19 | |||
Pučery | 11.21 | 11.21 | |||
Bečváry | 11.26 | 11.27 | 2 | ||
Drahobudice | 11.30 | 11.30 | |||
Hatě | 11.33 | 11.33 | |||
Chmeliště | 11.36 | 11.36 | |||
Uhlířské Janovice | 11.40 | 11.41 | 2 | ||
Mitrov | 11.44 | 11.44 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 11.49 | 11.49 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 11.53 | 11.53 | |||
Rataje nad Sázavou | 12.02 | 12.02 | |||
Ledečko | 12.06 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy