Os 19062 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 16.34 | 2 | |||
Stará Huť | 16.37 | 16.37 | |||
Mokrovraty | 16.42 | 16.42 | |||
Malá Hraštice | 16.48 | 16.48 | |||
Nová Ves pod Pleší | 16.53 | 16.53 | |||
Mníšek pod Brdy | 16.59 | 17.00 | 3 | ||
Rymaně | 17.02 | 17.02 | |||
Čisovice | 17.08 | 17.08 | 3 | ||
Bojanovice | 17.12 | 17.12 | |||
Bojov | 17.15 | 17.15 | |||
Klínec | 17.19 | 17.19 | |||
Měchenice | 17.26 | 17.26 | |||
Skochovice | 17.28 | 17.28 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.31 | 17.32 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.35 | 17.35 | |||
Praha-Zbraslav | 17.38 | 17.38 | |||
Praha-Komořany | 17.42 | 17.42 | |||
Praha-Modřany zastávka | 17.44 | 17.44 | |||
Praha-Braník | 17.48 | 17.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.52 | 17.52 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.05 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök