Vlak Os 18430 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pelhřimov | 12.30 | 2 | |||
Vlásenice | 12.38 | 12.38 | |||
Nová Cerekev | 12.42 | 12.42 | 2 | ||
Leskovice | 12.46 | 12.46 | |||
Pacov | 12.54 | 12.55 | 3 | ||
Šimpach | 13.00 | 13.00 | |||
Obrataň | 13.03 | 13.04 | 2 | ||
Pořín | 13.11 | 13.11 | |||
Chýnov | 13.16 | 13.17 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 13.20 | 13.20 | |||
Smyslov | 13.23 | 13.23 | |||
Tábor | 13.30 | 3/4 |
jede v a
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy