Vlak Os 18418 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 20.20 | 4 | |||
Hříběcí | 20.23 | 20.23 | |||
Nová Buková | 20.28 | 20.28 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 20.31 | 20.32 | 2 | ||
Zajíčkov | 20.36 | 20.36 | |||
Rynárec | 20.40 | 20.40 | |||
Pelhřimov | 20.43 | 20.45 | 2 | ||
Vlásenice | 20.53 | 20.53 | |||
Nová Cerekev | 20.57 | 20.57 | 2 | ||
Leskovice | 21.01 | 21.01 | |||
Pacov | 21.08 | 21.09 | 3 | ||
Šimpach | 21.14 | 21.14 | |||
Obrataň | 21.17 | 21.18 | 2 | ||
Pořín | 21.25 | 21.25 | |||
Chýnov | 21.31 | 21.31 | 3 | ||
Dobronice u Chýnova | 21.35 | 21.35 | |||
Smyslov | 21.38 | 21.38 | |||
Tábor | 21.45 | 3/4 |
jede v , nejede 31.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy