Vlak Os 18414 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 17.04 | 2 | |||
Hříběcí | 17.07 | 17.07 | |||
Nová Buková | 17.12 | 17.12 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 17.15 | 17.15 | 1 | ||
Zajíčkov | 17.19 | 17.19 | |||
Rynárec | 17.23 | 17.23 | |||
Pelhřimov | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Vlásenice | 17.36 | 17.36 | |||
Nová Cerekev | 17.40 | 17.41 | 2 | ||
Leskovice | 17.45 | 17.45 | |||
Pacov | 17.52 | 17.53 | 3 | ||
Šimpach | 17.58 | 17.58 | |||
Obrataň | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Pořín | 18.10 | 18.10 | |||
Chýnov | 18.15 | 18.16 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 18.20 | 18.20 | |||
Smyslov | 18.23 | 18.23 | |||
Tábor | 18.30 | 3/4 |
Horní Cerekev-Pelhřimov jede v ;
Horní Cerekev – Pelhřimov;Pelhřimov – Tábor kromě 24., 25.XII.; Horní Cerekev – Pelhřimov;Pelhřimov – Tábor kromě 24., 25.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök