Sp 1807 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 10.42 | 5 | |||
Kolín-Zálabí | 10.44 | 10.45 | |||
Velký Osek | 10.51 | 10.52 | 4 | ||
Sány | 11.00 | 11.01 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 11.03 | 11.04 | |||
Převýšov | 11.14 | 11.15 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 11.20 | 11.33 | |||
Nový Bydžov | 11.41 | 11.42 | |||
Ohnišťany | 11.53 | 11.53 | |||
Ostroměř | 11.58 | 11.59 | 5 | ||
Lázně Bělohrad | 12.09 | 12.10 | 2 | ||
Nová Paka | 12.20 | 12.21 | 3 | ||
Nová Paka město | 12.23 | 12.24 | |||
Stará Paka | 12.28 | 12.35 | Chlumecké 2 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | 12.41 | 12.41 | |||
Tample | 12.44 | 12.44 | |||
Roztoky u Jilemnice | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Martinice v Krkonoších | 12.55 | 13.00 | 4 | ||
Horní Branná | 13.05 | 13.06 | |||
Kunčice nad Labem | 13.09 | 13.10 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 13.14 | 13.14 | |||
Prosečné | 13.17 | 13.17 | |||
Hostinné město | 13.20 | 13.20 | |||
Hostinné | 13.22 | 13.23 | 4 | ||
Pilníkov | 13.32 | 13.36 | 2 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 13.46 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster