EC 179 „Alois Negrelli“ | |
Řazení vlaku: 101 + 2xBmz241 + 3xBmz245 + WRmz815 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rostock Hbf | 14.22 | 8 | |||
Waren (Müritz) | 15.05 | 15.07 | |||
Neustrelitz Hbf | 15.25 | 15.27 | 2 | ||
Berlin-Gesundbrunnen | 16.28 | 16.30 | |||
Berlin Hbf | 16.34 | 16.48 | 1[4] | ||
Berlin Südkreuz | 16.53 | 16.55 | 5[4] | ||
Dresden Hbf | 18.52 | 19.06 | 1 | ||
Bad Schandau | 19.36 | 19.38 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.53 | 19.56 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.11 | 20.13 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 21.17 | 21.18 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.27 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster