Sp 1760 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 16.42 | 2 | |||
Václavice | 16.46 | 16.49 | 2 | ||
Náchod zastávka | 16.53 | 16.53 | |||
Náchod | 16.56 | 17.01 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 17.04 | 17.04 | |||
Velké Poříčí | 17.08 | 17.08 | |||
Hronov | 17.10 | 17.11 | 2 | ||
Police nad Metují | 17.16 | 17.17 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 17.20 | 17.20 | |||
Teplice nad Metují | 17.29 | 17.30 | |||
Meziměstí | 17.39 | 17.42 | |||
Ruprechtice | 17.45 | 17.45 | |||
Hynčice | 17.47 | 17.47 | |||
Broumov-Olivětín | 17.52 | 17.52 | |||
Broumov | 17.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster