Sp 1742 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 7.42 | 2 | |||
Václavice | 7.47 | 7.49 | 2 | ||
Náchod zastávka | 7.53 | 7.53 | |||
Náchod | 7.56 | 8.01 | 2/2 | ||
Velké Poříčí | 8.07 | 8.07 | |||
Hronov | 8.09 | 8.10 | 2 | ||
Hronov zastávka | 8.12 | 8.12 | |||
Police nad Metují | 8.16 | 8.17 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 8.20 | 8.20 | |||
Česká Metuje | 8.24 | 8.24 | |||
Teplice nad Metují | 8.30 | 8.31 | |||
Březová u Broumova | 8.37 | 8.37 | |||
Meziměstí | 8.41 | 8.44 | |||
Ruprechtice | 8.47 | 8.47 | |||
Hynčice | 8.49 | 8.49 | |||
Broumov-Olivětín | 8.54 | 8.54 | |||
Broumov | 8.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster