Vlak Os 17403 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 7.10 | 2 | |||
Zámělíč | 7.12 | 7.13 | |||
Ohnišťovice | 7.15 | 7.15 | |||
Meclov | 7.18 | 7.19 | 2 | ||
Mašovice | 7.22 | 7.23 | |||
Horšovský Týn | 7.27 | 7.29 | 3 | ||
Semošice | 7.35 | 7.35 | |||
Semošice-Peřina | 7.37 | 7.37 | |||
Křenovy | 7.41 | 7.41 | |||
Staňkov | 7.48 | 2 |
Poběžovice – Horšovský Týn v , kromě 23.XII. – 3.I., 31.I., 17., 18.IV., 30.VI. – 29.VIII., 27. – 29.X.; Poběžovice – Horšovský Týn v a do 22.VI. a od 6.IX. a 23.XII. – 3.I., 31.I., 17., 18.IV., 27. – 29.X., od 28.VI. do 31.VIII. denně;Horšovský Týn – Staňkov
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci