Os 16514 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.31 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 14.33 | 14.33 | |||
Trmice | 14.37 | 14.37 | |||
Koštov | 14.41 | 14.41 | |||
Stadice | 14.45 | 14.45 | |||
Řehlovice | 14.47 | 14.47 | |||
Brozánky | 14.49 | 14.49 | |||
Rtyně nad Bílinou | 14.51 | 14.51 | |||
Velvěty | 14.53 | 14.53 | |||
Úpořiny | 14.56 | 14.57 | 3 | ||
Lbín | 14.59 | 14.59 | |||
Ohníč | 15.04 | 15.04 | |||
Hostomice nad Bílinou | 15.07 | 15.07 | |||
Světec | 15.09 | 15.09 | |||
Bílina-Chudeřice | 15.11 | 15.11 | |||
Bílina | 15.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia