Os 16445 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.40 | 5 | |||
Mladá Boleslav město | 18.46 | 18.48 | 1/2 | ||
Řepov | 18.52 | 18.52 | |||
Kolomuty | 18.55 | 18.55 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 18.58 | 18.58 | |||
Dlouhá Lhota | 19.02 | 19.02 | |||
Bechov | 19.07 | 19.07 | |||
Rohatsko | 19.10 | 19.10 | |||
Dolní Bousov | 19.14 | 19.16 | 3 | ||
Sobotka | 19.23 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster