Os 15888 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 22.37 | 1 | |||
Nymburk město | 22.40 | 22.41 | 1/2 | ||
Hořátev | 22.45 | 22.45 | |||
Sadská | 22.49 | 22.50 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 22.53 | 22.53 | |||
Poříčany | 22.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia