Os 15601 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.41 | 3 | |||
Veleliby | 6.45 | 6.46 | 4 | ||
Jíkev | 6.50 | 6.50 | |||
Oskořínek | 6.53 | 6.53 | |||
Křinec | 7.00 | 7.12 | 2 | ||
Svídnice | 7.17 | 7.17 | |||
Dymokury | 7.20 | 7.20 | |||
Činěves | 7.24 | 7.24 | |||
Městec Králové | 7.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia