Os 15405 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 20.41 | 4 | |||
Trutnov střed | 20.44 | 20.45 | 5 | ||
Velké Svatoňovice | 20.54 | 20.54 | |||
Malé Svatoňovice | 20.58 | 21.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 21.04 | 21.04 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 21.07 | 21.07 | |||
Červený Kostelec | 21.09 | 21.10 | 2 | ||
Olešnice | 21.13 | 21.13 | |||
Řešetova Lhota | 21.17 | 21.17 | |||
Starkoč | 21.20 | 21.24 | 4 | ||
Václavice | 21.28 | 21.31 | 2 | ||
Náchod zastávka | 21.35 | 21.35 | |||
Náchod | 21.38 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy