Os 15403 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 17.41 | 3 | |||
Trutnov střed | 17.44 | 17.45 | 5 | ||
Suchovršice | 17.53 | 17.53 | |||
Velké Svatoňovice | 17.55 | 17.55 | |||
Malé Svatoňovice | 17.58 | 18.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 18.04 | 18.04 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 18.08 | 18.08 | |||
Červený Kostelec | 18.11 | 18.12 | 2 | ||
Olešnice | 18.15 | 18.15 | |||
Řešetova Lhota | 18.19 | 18.19 | |||
Starkoč | 18.22 | 18.23 | 4 | ||
Česká Skalice | 18.30 | 18.36 | 2 | ||
Velká Jesenice | 18.39 | 18.39 | |||
Rychnovek | 18.44 | 18.44 | |||
Jaroměř | 18.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy