Os 15203 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 6.31 | 3 | |||
Lípa nad Orlicí | 6.34 | 6.34 | |||
Čestice | 6.38 | 6.38 | |||
Častolovice | 6.41 | 6.43 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 6.46 | 6.47 | |||
Kostelec nad Orlicí | 6.49 | 6.50 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 6.54 | 6.55 | 5 | ||
Záměl | 6.59 | 6.59 | |||
Potštejn | 7.03 | 7.03 | 2 | ||
Litice nad Orlicí | 7.11 | 7.12 | 3 | ||
Bohousová | 7.15 | 7.15 | |||
Žamberk | 7.23 | 7.24 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 7.28 | 7.28 | |||
Letohrad | 7.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök