Os 15020 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vysoké Mýto město | 16.58 | 1 | |||
Džbánov | 17.03 | 17.03 | |||
Hrušová | 17.06 | 17.06 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 17.08 | 17.10 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 17.12 | 17.12 | |||
Řídký | 17.16 | 17.16 | |||
Tržek | 17.18 | 17.18 | |||
Litomyšl-Nedošín | 17.22 | 17.22 | |||
Litomyšl zastávka | 17.25 | 17.25 | |||
Litomyšl | 17.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster