Os 15004 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 14.29 | 1A | |||
Dvořisko | 14.32 | 14.32 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | 14.35 | 14.35 | |||
Vysoké Mýto | 14.39 | 14.42 | 1/1 | ||
Vysoké Mýto město | 14.45 | 14.48 | 1 | ||
Džbánov | 14.53 | 14.53 | |||
Hrušová | 14.56 | 14.56 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 14.58 | 15.00 | 2 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 15.02 | 15.02 | |||
Řídký | 15.06 | 15.06 | |||
Tržek | 15.08 | 15.08 | |||
Litomyšl-Nedošín | 15.12 | 15.12 | |||
Litomyšl zastávka | 15.15 | 15.15 | |||
Litomyšl | 15.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy