Os 13617 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 13.56 | 2 | |||
Bernartice u Javorníka | 14.02 | 14.02 | |||
Horní Heřmanice | 14.05 | 14.05 | |||
Velká Kraš | 14.10 | 14.11 | 2 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 14.15 | 14.15 | |||
Tomíkovice | 14.19 | 14.19 | |||
Žulová | 14.22 | 14.26 | 3 | ||
Vápenná | 14.31 | 14.32 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 14.42 | 14.42 | |||
Lipová Lázně | 14.47 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy