Os 13605 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 6.02 | 2 | |||
Bernartice u Javorníka | 6.08 | 6.08 | |||
Horní Heřmanice | 6.11 | 6.11 | |||
Velká Kraš | 6.16 | 6.17 | 2 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 6.21 | 6.21 | |||
Tomíkovice | 6.25 | 6.25 | |||
Žulová | 6.28 | 6.29 | 3 | ||
Vápenná | 6.34 | 6.35 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 6.45 | 6.45 | |||
Lipová Lázně | 6.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök