R 1275 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.02 | ||||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 18.19 | 18.20 | 3 | ||
Turnov | 18.39 | 18.42 | 2/3 | ||
Malá Skála | 18.50 | 18.51 | 3 | ||
Železný Brod | 18.58 | 19.00 | 3 | ||
Semily | 19.07 | 19.08 | 2 | ||
Stará Paka | 19.25 | 19.27 | Pardubické 2 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 19.56 | 20.00 | 2 | ||
Jaroměř | 20.14 | 20.20 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.35 | 20.38 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.56 | 20.57 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 21.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster