Os 8970 | |
Řazení vlaku: 861 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Medzilaborce mesto | 20.13 | ||||
Medzilaborce | 20.16 | 20.22 | |||
Krásny Brod | 20.25 | 20.25 | |||
Monastyr | 20.27 | 20.28 | |||
Sukov | 20.31 | 20.31 | |||
Vyšné Čabiny | 20.34 | 20.34 | |||
Nižné Čabiny | 20.37 | 20.37 | |||
Volica | 20.40 | 20.40 | |||
Radvaň nad Laborcom | 20.43 | 20.44 | |||
Hrabovec nad Laborcom | 20.48 | 20.49 | |||
Zbudské Dlhé | 20.52 | 20.52 | |||
Koškovce | 20.56 | 20.56 | |||
Hankovce | 21.00 | 21.00 | |||
Ľubiša | 21.03 | 21.04 | |||
Udavské | 21.08 | 21.09 | |||
Kochanovce | 21.11 | 21.11 | |||
Humenné mesto | 21.15 | 21.16 | |||
Humenné | 21.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster