Os 9353 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 20.17 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 20.23 | 20.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 20.27 | 20.27 | |||
Praha-Dolní Počernice | 20.29 | 20.29 | |||
Praha-Běchovice | 20.32 | 20.33 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 20.38 | 20.38 | |||
Úvaly | 20.43 | 20.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 20.48 | 20.48 | |||
Rostoklaty | 20.51 | 20.51 | |||
Český Brod | 20.55 | 20.56 | 2 | ||
Klučov | 20.59 | 20.59 | |||
Poříčany | 21.02 | 21.02 | 1 | ||
Tatce | 21.06 | 21.06 | |||
Pečky | 21.09 | 21.10 | 2 | ||
Cerhenice | 21.13 | 21.13 | |||
Velim | 21.16 | 21.17 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 21.19 | 21.19 | |||
Kolín zastávka | 21.23 | 21.23 | |||
Kolín | 21.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster