Os 9312 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.41 | 3 | |||
Kolín zastávka | 6.43 | 6.44 | |||
Nová Ves u Kolína | 6.47 | 6.47 | |||
Velim | 6.50 | 6.50 | 1/2 | ||
Cerhenice | 6.53 | 6.53 | |||
Pečky | 6.57 | 7.01 | 1/1 | ||
Tatce | 7.03 | 7.03 | |||
Poříčany | 7.07 | 7.08 | 2 | ||
Klučov | 7.10 | 7.10 | |||
Český Brod | 7.14 | 7.15 | 3 | ||
Rostoklaty | 7.19 | 7.19 | |||
Tuklaty | 7.22 | 7.22 | |||
Úvaly | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 7.31 | 7.31 | |||
Praha-Běchovice | 7.37 | 7.37 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 7.40 | 7.40 | |||
Praha-Kyje | 7.42 | 7.42 | |||
Praha-Libeň | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 7.53 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci