..: Trasa vlaku Os 8706 - JŘ 2013 :..
Os 8706
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Velenice   6.49 3
  Nová Ves nad Lužnicí  6.54 6.57 1
  Dvory nad Lužnicí  7.02 7.02 
  Hrdlořezy  7.05 7.05 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  7.08 7.08 
  Suchdol nad Lužnicí  7.10 7.11 3
  Majdalena  7.16 7.17 3
  Majdalena zastávka  7.20 7.20 
  Třeboň lázně  7.28 7.29 
  Třeboň  7.32 8.09 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  8.14 8.14 
  Lomnice nad Lužnicí  8.19 8.20 1
  Frahelž  8.23 8.24 
  Vlkov nad Lužnicí  8.27 8.28 
  Veselí nad Lužnicí  8.34  1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci