Os 8706 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 6.49 | 3 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 6.54 | 6.57 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 7.02 | 7.02 | |||
Hrdlořezy | 7.05 | 7.05 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 7.08 | 7.08 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 7.10 | 7.11 | 3 | ||
Majdalena | 7.16 | 7.17 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 7.20 | 7.20 | |||
Třeboň lázně | 7.28 | 7.29 | |||
Třeboň | 7.32 | 8.09 | 1 | ||
Lužnice | 8.14 | 8.14 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 8.19 | 8.20 | 1 | ||
Frahelž | 8.23 | 8.24 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 8.27 | 8.28 | |||
Veselí nad Lužnicí | 8.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster