R 866 „Slavkov“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + AB349/AB350 + BDs450 + 2xBd264 + B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.57 | III | |||
Blansko | 9.18 | 9.19 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 9.29 | 9.30 | 2 | ||
Letovice | 9.37 | 9.38 | 3 | ||
Březová nad Svitavou | 9.45 | 9.46 | 2 | ||
Svitavy | 9.58 | 10.01 | 3 | ||
Česká Třebová | 10.12 | 10.14 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 10.23 | 10.24 | praľské/2 | ||
Choceň | 10.37 | 10.38 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.57 | 11.00 | 3 | ||
Přelouč | 11.08 | 11.09 | 2 | ||
Kolín | 11.25 | 11.28 | 3 | ||
Praha-Libeň | 12.08 | 12.09 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci