Os 8318 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 13.42 | 3 | |||
Řípec | 13.45 | 13.45 | |||
Doňov | 13.51 | 13.51 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 13.58 | 13.59 | 3 | ||
Mnich | 14.02 | 14.02 | |||
Děbolín | 14.10 | 14.10 | |||
Jindřichův Hradec | 14.15 | 14.19 | 2 | ||
Rodvínov | 14.25 | 14.25 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 14.29 | 14.32 | 1 | ||
Bednárec | 14.36 | 14.36 | |||
Bednáreček | 14.42 | 14.42 | |||
Popelín | 14.45 | 14.45 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 14.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster