R 808 | |
Řazení vlaku: 380 + Bfhpvee295 + 3xBd264 + B249 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.08 | ||||
Přerov | 13.22 | 13.24 | 2 | ||
Hulín | 13.35 | 13.36 | 3/3 | ||
Otrokovice | 13.44 | 13.46 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.56 | 13.57 | 2 | ||
Moravský Písek | 14.05 | 14.06 | 1/3 | ||
Hodonín | 14.17 | 14.18 | 2 | ||
Břeclav | 14.31 | 14.38 | 1 | ||
Podivín | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Zaječí | 14.54 | 14.55 | 2 | ||
Šakvice | 14.59 | 15.00 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.24 | II |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy