Os 7546 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 15.15 | 3 | |||
Bezděkov u Klatov | 15.19 | 15.19 | |||
Janovice nad Úhlavou | 15.23 | 15.23 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 15.27 | 15.27 | |||
Nýrsko | 15.31 | 15.32 | 2 | ||
Dešenice | 15.37 | 15.37 | |||
Zelená Lhota | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 15.53 | 15.58 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 16.03 | 16.04 | |||
Špičák | 16.09 | 16.10 | 2 | ||
Železná Ruda město | 16.14 | 16.16 | 1 | ||
Železná Ruda centrum | 16.18 | 16.18 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 16.22 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster