R 708 „Galán“ | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + 5xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 14.16 | 1 | |||
Uherský Brod | 14.32 | 14.34 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.58 | 15.12 | 1/2 | ||
Otrokovice | 15.23 | 15.25 | 1/3 | ||
Hulín | 15.33 | 15.35 | 1/2 | ||
Přerov | 15.46 | 15.48 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.02 | 16.05 | |||
Červenka | 16.18 | 16.19 | 2 | ||
Mohelnice | 16.27 | 16.32 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 16.41 | 16.43 | 3 | ||
Česká Třebová | 17.08 | 17.14 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 17.23 | 17.24 | praľské/2 | ||
Choceň | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.57 | 18.00 | 3 | ||
Přelouč | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Kolín | 18.25 | 18.28 | 3 | ||
Praha-Libeň | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia