Os 6325 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 15.30 | ||||
Filipovka | 15.32 | 15.32 | |||
Višňová | 15.35 | 15.35 | 2 | ||
Minkovice | 15.39 | 15.39 | |||
Frýdlant v Čechách | 15.45 | 15.47 | |||
Raspenava | 15.53 | 15.58 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 16.05 | 16.05 | |||
Mníšek u Liberce | 16.08 | 16.09 | 2 | ||
Krásná Studánka | 16.14 | 16.14 | |||
Stráž nad Nisou | 16.17 | 16.17 | |||
Liberec | 16.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster