Os 5815 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.55 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 9.02 | 9.03 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 9.11 | 9.11 | 1/3 | ||
Zeleneč | 9.15 | 9.15 | |||
Mstětice | 9.18 | 9.18 | |||
Čelákovice | 9.23 | 9.24 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 9.26 | 9.26 | |||
Lysá nad Labem | 9.32 | 9.33 | 2 | ||
Ostrá | 9.36 | 9.36 | |||
Stratov | 9.38 | 9.38 | |||
Kostomlaty nad Labem | 9.42 | 9.42 | 3 | ||
Kamenné Zboží | 9.45 | 9.45 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 9.50 | 10.01 | 1 | ||
Velké Zboží | 10.06 | 10.06 | |||
Poděbrady | 10.09 | 10.10 | 1/2 | ||
Libice nad Cidlinou | 10.14 | 10.15 | 3 | ||
Velký Osek | 10.17 | 10.18 | 3 | ||
Veltruby | 10.21 | 10.21 | |||
Kolín-Zálabí | 10.25 | 10.25 | |||
Kolín | 10.28 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster