Os 5735 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 6.37 | 1/1 | |||
Podhůří | 6.40 | 6.40 | |||
Kunčice nad Labem | 6.44 | 6.48 | 3 | ||
Klášterská Lhota | 6.52 | 6.52 | |||
Prosečné | 6.56 | 6.56 | |||
Hostinné město | 6.59 | 6.59 | |||
Hostinné | 7.01 | 7.02 | 4 | ||
Chotěvice | 7.07 | 7.07 | |||
Pilníkov | 7.13 | 7.13 | 2 | ||
Vlčice | 7.17 | 7.17 | |||
Trutnov-Volanov | 7.23 | 7.23 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 7.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci