Os 5206 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 16.08 | 2 | |||
Petrovice nad Orlicí | 16.11 | 16.12 | |||
Třebechovice pod Orebem | 16.16 | 16.17 | 3 | ||
Blešno | 16.20 | 16.20 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.25 | 16.26 | 3 | ||
Hradec Králové zastávka | 16.28 | 16.28 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.32 | 16.34 | 1 | ||
Praskačka | 16.41 | 16.46 | |||
Lhota pod Libčany | 16.49 | 16.49 | |||
Dobřenice | 16.52 | 16.53 | |||
Káranice | 16.58 | 16.59 | 2 | ||
Nové Město nad Cidlinou | 17.03 | 17.04 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 17.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci