Os 5026 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 21.44 | 2 | |||
Ústí nad Orlicí město | 21.52 | 21.52 | |||
Ústí nad Orlicí | 21.55 | 21.56 | praľské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 22.05 | 22.05 | |||
Choceň | 22.10 | 22.10 | 2 | ||
Zámrsk | 22.16 | 22.16 | |||
Uhersko | 22.22 | 22.23 | 2 | ||
Moravany | 22.27 | 22.27 | 2 | ||
Kostěnice | 22.30 | 22.31 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 22.34 | 22.34 | |||
Pardubice-Pardubičky | 22.37 | 22.37 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök