Os 4623 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 14.30 | 3/3 | |||
Hradčany | 14.32 | 14.33 | |||
Čebín | 14.35 | 14.36 | |||
Kuřim | 14.41 | 14.42 | 2/1 | ||
Česká | 14.45 | 14.45 | |||
Brno-Řečkovice | 14.49 | 14.50 | |||
Brno-Královo Pole | 14.52 | 14.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 14.56 | 14.56 | |||
Brno-Židenice | 15.02 | 15.02 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.07 | 15.10 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 15.14 | 15.14 | 7 | ||
Modřice | 15.17 | 15.18 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 15.21 | 15.22 | |||
Rajhrad | 15.24 | 15.25 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 15.28 | 15.28 | |||
Hrušovany u Brna | 15.31 | 15.35 | 2 | ||
Žabčice | 15.37 | 15.38 | |||
Vranovice | 15.42 | 15.43 | 2 | ||
Pouzdřany | 15.46 | 15.46 | |||
Popice | 15.49 | 15.50 | |||
Šakvice | 15.52 | 15.53 | 2 | ||
Zaječí | 15.58 | 15.59 | 1/2 | ||
Rakvice | 16.02 | 16.02 | |||
Podivín | 16.06 | 16.07 | 1/4 | ||
Ladná | 16.10 | 16.10 | |||
Břeclav | 16.17 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök