Os 4315 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.06 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 16.12 | 16.23 | 2 | ||
Kunovice | 16.26 | 16.28 | 5 | ||
Vésky | 16.31 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 16.35 | ||||
Hradčovice | 16.41 | 2 | |||
Havřice | 16.46 | ||||
Uherský Brod | 16.49 | 16.53 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 16.57 | 17.00 | 3 | ||
Šumice | 17.04 | ||||
Nezdenice | 17.08 | 3 | |||
Záhorovice | 17.11 | ||||
Bojkovice | 17.15 | 17.18 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 17.20 | ||||
Pitín zastávka | 17.23 | 17.24 | |||
Hostětín | 17.30 | 17.31 | |||
Slavičín | 17.36 | 17.37 | 3 | ||
Divnice | 17.40 | 17.41 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 17.43 | 17.43 | 3 | ||
Popov | 17.48 | 17.49 | |||
Bylnice | 17.54 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy