Os 4311 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.24 | 1vlevo/1 | |||
Uherské Hradiště | 12.30 | 12.31 | 2 | ||
Kunovice | 12.34 | 12.35 | 5 | ||
Vésky | 12.38 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 12.41 | ||||
Hradčovice | 12.45 | 2 | |||
Havřice | 12.50 | ||||
Uherský Brod | 12.53 | 12.54 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 12.57 | 13.00 | 3 | ||
Šumice | 13.04 | ||||
Nezdenice | 13.08 | 3 | |||
Záhorovice | 13.11 | ||||
Bojkovice | 13.14 | 13.18 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 13.20 | ||||
Pitín zastávka | 13.23 | 13.24 | |||
Hostětín | 13.30 | 13.31 | |||
Slavičín | 13.36 | 13.37 | 3 | ||
Divnice | 13.40 | 13.41 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 13.43 | 13.43 | 3 | ||
Popov | 13.48 | 13.49 | |||
Bylnice | 13.54 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy