Os 4235/4 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.31 | 2 | |||
Huštěnovice | 12.35 | 1/3 | |||
Spytihněv | 12.38 | ||||
Napajedla | 12.41 | 1/2 | |||
Otrokovice | 12.46 | 12.48 | 1/3 | ||
Tlumačov | 12.53 | 2 | |||
Záhlinice | 12.56 | ||||
Hulín | 12.59 | 13.05 | 1/2 | ||
Břest | 13.08 | 13.08 | |||
Říkovice | 13.11 | 2 | |||
Horní Moštěnice | 13.14 | 13.15 | |||
Přerov | 13.19 | 13.28 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 13.33 | 13.34 | |||
Brodek u Přerova | 13.37 | 13.37 | 1/2 | ||
Grygov | 13.42 | 2 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 13.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia