R 406 „Chopin“ | |
Řazení vlaku: 1216 + WLABmz826/WLABmee823 + Bcmz61 + Bvmz61 + Bmz61 + 2xBcmz61 + WLAB10mnouz + WLAB10ou + Bc9ou + WLABm + 2xWLABmee62 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 23.43 | 0.25 | 2 | ||
Otrokovice | 0.59 | 1.00 | 1/3 | ||
Přerov | 1.17 | 1.19 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 2.00 | 2.03 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 2.10 | 2.12 | |||
Bohumín | 2.19 | 2.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster