Os 3741 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 10.31 | 2A/2 | |||
Bludov | 10.36 | 10.38 | 2/3 | ||
Postřelmov | 10.41 | 10.41 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 10.45 | 10.46 | |||
Zábřeh na Moravě | 10.48 | 10.50 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 10.54 | 10.55 | 2 | ||
Mohelnice | 10.59 | 10.59 | 3 | ||
Moravičany | 11.02 | 11.02 | 2 | ||
Červenka | 11.09 | 11.10 | 1/4 | ||
Střeň | 11.14 | 11.14 | |||
Štěpánov | 11.18 | 11.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.26 | 11.30 | |||
Grygov | 11.35 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 11.40 | 11.44 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 11.47 | 11.47 | |||
Přerov | 11.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy