Os 3731 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 362 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 4.20 | 2A/2 | |||
Bludov | 4.25 | 4.25 | 2/3 | ||
Postřelmov | 4.28 | 4.29 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 4.33 | 4.33 | |||
Zábřeh na Moravě | 4.36 | 4.40 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 4.44 | 4.45 | 2 | ||
Mohelnice | 4.49 | 4.49 | 3 | ||
Moravičany | 4.52 | 4.52 | 2 | ||
Červenka | 4.59 | 5.00 | 1/4 | ||
Střeň | 5.04 | 5.04 | |||
Štěpánov | 5.08 | 5.08 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.16 | 5.30 | |||
Grygov | 5.35 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 5.40 | 5.40 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 5.43 | 5.44 | |||
Přerov | 5.50 | 6.00 | 4 | ||
Věžky | 6.06 | 6.06 | 1 | ||
Chropyně | 6.11 | 6.15 | 3 | ||
Kojetín | 6.19 | 6.20 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 6.23 | 6.24 | |||
Němčice nad Hanou | 6.26 | 6.27 | 3 | ||
Nezamyslice | 6.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök